پوست،مو و ناخن

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب  یک شامپوی مناسب برای کنترل چربی کف سر و رفع شوره سر موهای چرب می باشد.

موهای چرب بیشتر از موهای دیگر نیاز به مراقبت دارند. شوره سر به عنوان یکی از مشکلات شایع در میان افرادی است که دارای موهای چرب می باشند. مصرف شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب  برای درمان شوره کف سر بسیار توصیه می شود. این شامپو می تواند خواص زیادی برای موها داشته باشد و باعث کاهش عوارض ناشی از شوره در کف سر شود.

مصرف شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب به کلیه افرادی که موهای چربی دارند و بر روی موهای خود دانه های ریز سفید مشاهده می کنند، توصیه می شود. مصرف این شامپو ضد شوره باعث کاهش علائم بیماری های مختلف پوستی سر شده و می تواند در بهبود علائم شوره و ریزش مو ناشی از شوره نیز موثر باشد.

با شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب بیشتر آشنا شویم

شوره دانه های ریز سفید رنگی هستند که بر روی موها پدیدار می شوند. افرادی که دارای موهای چرب می باشند، بیشتر در معرض شوره هستند. زیرا چربی کف سر، باعث تشدید علائم شوره می شود. شوره به تنهایی می تواند عوارض زیادی را به همراه داشته باشد و باعث ریزش موی شدید شود. درمان چربی کف سر و شوره، باعث کاهش ریزش مو شده و در بهبود حالت پذیری موها و درخشندگی آن ها موثر می باشد.

شوره معمولا در اثر پوسته پوسته شدن کف سر رخ می دهد. جالب است که بدانید شوره می تواند پس از استحمام و شستن سر تشدید شود و علائم بیشتری را به دنبال داشته باشد.  شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب به عنوان یکی از بهترین شامپوهای موجود در بازار بوده که با خواص زیاد و کیفیت بالا برای رفع شوره کف سر مورد استفاده قرار می گیرد.

این شامپو حاوی ترکیبات بسیار متنوعی است که هر کدام می توانند باعث بهبود شوره و تنظیم چربی کف سر شوند. این شامپو برای افرادی مناسب است که دارای موهای چرب می باشند. افرادی که دارای موهای خشک (به همراه شوره) می باشند، از مصرف این محصول خودداری کنند.

یکی از ترکیبات موثر به کار رفته در شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب ، پیروکتون می باشد. این ماده نقش ضد شوره و ضد قارچی دارد و می تواند از شوره پوست سر جلوگیری کند.

سالیسیلیک اسید از جمله ترکیبات موثر دیگری است که در این شامپو به کار رفته است. این ماده می تواند باعث کنترل ترشح چربی در کف سر شود و در حذف شوره های مقاوم نیز موثر است. عصاره ریشه گیاه بابا آدم در کنار سالیسیک اسید، باعث کاهش چربی پوست سر شده و می تواند در کنترل ترشح سبوم موثر باشد.

آلانتوئین به عنوان یک ماده موثری است که در شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب وچه به کار رفته است. این ماده می تواند باعث کاهش خارش کف سر شود و از التهاب های پوستی جلوگیری کند. این ماده برای درمان عوارض ناشی از شوره سر بسیار مناسب می باشد.

گیاه پرسیاوشان و مورد از جمله ترکیبات موثر دیگری هستند که در شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب وچه به کار رفته اند. این گیاه در کنترل ریزش مو موثر بوده و می تواند باعث کنترل ترشح چربی شود. از جمله خواص دیگری که برای این دو گیاه می توان ذکر کرد، خاصیت نرم کنندگی مو و همچنین، رویش مجدد موها می شود.

منتول موجود در شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب باعث ایجاد حس خنکی و شادابی در کف سر می شود. به همین خاطر، افراد پس از مصرف این محصول، احساس خارش نمی کنند و احساس بهتری خواهند داشت. این شامپو ضد شوره بدون سیلیکون، پارابن و الکل است. از این رو باعث ایجاد حساسیت بر روی کف سر نمی شود.

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب وچه دارای خاصیت پاک کنندگی ملایمی بوده و باعث پوسته پوسته شدن کف سر نمی شود. به همین خاطر، این شامپو را می توان به عنوان یکی از بهترین شامپوهای ملایم برای تمیز کردن پوست سر چرب شناخت.

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب وچه ساخت کشور ایران می باشد. ژاک آندرل شرکت سازنده این محصول می باشد. هر یک از بسته بندی های این شامپو، حاوی 250 میلی لیتر شامپو می باشند که تا مدت زمان زیادی قابل استفاده می باشند.

ویژگی های شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب 

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب وچه یک شامپوی خاص برای رفع شوره سر و چربی کف سر می باشد. این شامپو ضد شوره، می تواند برای کاهش علائم بیماری های پوست چرب مورد استفاده قرار گیرد و خارش کف سر را برطرف کند. مصرف این شامپو به صورت روزانه و موضعی، باعث کاهش خارش و التهاب کف سر شده و کم کم شوره کف سر را درمان می کند.

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب با داشتن گیاهان مختلف، خواص زیادی دارد. از جمله خواص و ویژگی های مختلف این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. کمک به کنترل چربی کف سر
 2. ضد شوره و ضد قارچ
 3. درمان شوره های چرب بدون ایجاد ریزش مو
 4. کاهش التهاب و خارش کف سر
 5. کمک به ترمیم پوست سر و کاهش علائم شوره سر
 6. دارای اثربخشی طولانی مدت
 7. کمک به نرم کردن موها و حالت دهی آن ها
 8. موثر در پاکسازی پوست کف سر از سلول های مرده
 9. جلوگیری از رشد باکتری ها و قارچ های مولد شوره سر

نکاتی درباره استفاده از شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب 

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب وچه با رعایت موارد زیر برای افراد قابل استفاده می باشد.

 • تداخلات دارویی: تداخل دارویی خاصی برای مصرف شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب گزارش نشده است. می توان در کنار این شامپوی تخصصی، از شامپوهای ملایم شوینده نیز استفاده کرد.
 • بازه سنی مصرف: شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب وچه برای بازه سنی بزرگسال به تولید رسیده است.
 • منع مصرف: در صورتی که به هر یک از ترکیبات به کار رفته در شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب وچه حساسیت دارید، از مصرف این محصول خودداری کنید.

این محصول برای موهای چرب به تولید رسیده است. افرادی که دارای موهای خشک می باشند، از مصرف این محصول خودداری کنند.

 • مصرف در مادران باردار و شیرده: زنان باردار و شیرده برای مصرف شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب وچه با پزشک مشورت کنند.
 • عوارض جانبی دارو: عارضه جانبی جدی ناشی از مصرف این شامپو ضد شوره گزارش نشده است. مگر در افرادی که به ترکیبات به کار رفته در این شامپو حساسیت داشته باشند. در این موارد، احتمال بروز حساسیت در اثر مصرف این شامپو وجود دارد.

شیوه مصرف

 • برای مصرف این شامپو، ابتدا مقداری از شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب را روی پوست کف سر بریزید و ماساژ دهید تا کف کند.
 • بعد از گذشت 3 الی 4 دقیقه، می توانید کف ایجاد شده را آبکشی کنید.

ترکیبات

ترکیبات موجود در شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب وچه در جدول زیر مشخص شده اند.

نام ترکیب مقدار در 250 میلی لیتر
عصاره ریشه گیاه بابا آدم مشخص نشده است.
عصاره پر سیاوشان مشخص نشده است.
عصاره مورد مشخص نشده است.
کوکامیدو پروپیل بتائین مشخص نشده است.
آب دیونیزه مشخص نشده است.
سدیم لورت سولفات مشخص نشده است.
کوکامید دی اتانول آمین مشخص نشده است.
پیروکتون اولامین مشخص نشده است.
پلی سوربات 20 مشخص نشده است.
پی ‌ای جی -120 متیل گلوکز دی اولئات مشخص نشده است.
پلی کواترنیوم-7 مشخص نشده است.
متیل ایزوتیازولینون مشخص نشده است.
متیل کلروایزوتیازولینون مشخص نشده است.
سالیسیلیک اسید مشخص نشده است.
آلانتوئین مشخص نشده است.
دسیل گلوکوزید مشخص نشده است.
منتول مشخص نشده است.
اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی مشخص نشده است.

 

نتیجه گیری

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب برای کنترل چربی کف سر و کاهش شوره سر مورد استفاده قرار می گیرد. این شامپو در بسته بندی های 250 میلی لیتری به تولید رسیده است و کیفیت بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *