دسته‌بندی نشده

حفظ سلامتی عمومی بدن | شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو

حفظ سلامتی عمومی بدن

حفظ سلامتی عمومی بدن | شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو

سلامتی با ارزش ترین نعمتی است که در اختیار ما قرار گرفته و بهترین شیوه سپاس در برابر این نعمت با ارزش مراقبت و افزایش این سلامتی می باشد.

در این مقاله از دارو مارکت ما قصد داریم تا شما را با راه های حفظ سلامتی آشنا کنیم.

چگونه بدنی سالم داشته باشیم؟

برای حفظ سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن شما نیازمند انجام یک سری اقدامات می باشید که در ادامه به برسی این موارد می‌پردازیم.

تغذیه مناسب

مهم ترین عامل در حفظ سلامت بدن تغذیه صحیح و مناسب می باشد. بدن ما در طول شبانه روز برای تامین انرژی و همچنین تقویت سیستم ایمنی خود در جهت حفظ سلامتی نیازمند یک سری مواد مغذی و تغییر در شیوه های تغذیه ای برای تامین ویتامین های لازمه می‌باشد.

نوشیدن آب

همانطور که می دانید 70 درصد بدن ما انسان ها را آب تشکیل می دهد؛ از این رو آب از حیاتی ترین عناصر بدن محسوب می‌شود. کمبود آب در بدن می تواند سلامت بدن را به خطر بیاندازد و بدن را گریبانگیر بیماری های مختلفی کند. سعی کنید حداقل 8 لیوان آب در طول شبانه روز بنوشید.

خواب مناسب

بدن ما برای تامین انرژی خود جهت انجام فعالیت های روزانه نیازمند 6 الی 8 ساعت خواب شبانه می‌باشد. همچنین عدم داشتن خواب کافی و کم خوابی می توانند سبب از تضعیف سلامتی و بروز بیماری های گوناگون بشود؛ از این رو جهت حفظ سلامتی بدن و تقویت سیستم ایمنی خود سعی کنید تا بدن خود را به سوی یک برنامه خواب منظم سوق دهید.

ورزش کردن

ورزش کردن و یا حتی داشتن یک پیاده روی روزانه می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک کرده و سبب حفظ سلامتی شما شود. همچنین ورزش سبب نشاط بدن شده و سلامت شما را تضمین می کند.

دوری از دخانیات

مصرف دخانیات اعم از سیگار، قلیان، مواد مخدر و… از دسته عوامل تضعیف سلامتی می باشند. پس اگر حفظ سلامتی و نشاط بدن برایتان مهم است از این مواد دوری کنید.

حفظ نشاط

افسردگی و بی حالی و بی حوصلگی خود از نشانه های در معرض خطر قرار گرفتن سلامتی می باشند. پس جهت حفظ سلامتی خود از افسردگی و بی حالی فاصله گرفته و انرژی درونی خود را حفظ کنید.

استفاده از مکمل ها

امروزه دارو های مکمل زیادی نیز در جهت تامین نیاز های بدن ساخته و به بازار عرضه شده اند تا بتوانند با تامین ویتامین ها و پروتئین‌ها مورد نیاز بدن به تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامتی بدن کمک نمایند.

یکی از این دسته دارو های مکمل شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو می باشد.

شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو

شربت ایمویت سیمرغ دارو

شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو یک شروفت تقویتی جهت حفظ سلامتی بدن می باشد.

شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو مکملی از ویتامین هایی همچون ویتامین D، ویتامین C ، ویتامین B1، ویتامینB6، ویتامین B12، نیکوتینامید، بیوتین، بتاکاروتن، دکسپنتنول، آهن، روی، منیزیم، سلنیوم، کروم، مس، ید، منگنز، کولین، ال-کارنیتین می باشد.

شیوه مصرف شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو

شما می توانید شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو را طبق تجویز پزشک و یا طبق استاندارد های معرفی شده مصرف نمایید. بدین صورت که برای کودکان ۱ تا ۸ سال یک پیمانه ( ۵ میلی لیتر)، دو بار در روز و برای افراد بالای ۸ سال  دو پیمانه (۱۰ میلی لیتر)، دو بار در روز.

دقت داشته باشید که حتما قبل از مصرف شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو بطری را به خوبی تکان دهید.

عوارض جانبی شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو

تا کنون عوارض جانبی و یا تداخلات دارویی خاصی برای این دارو ثبت نشده است.

خرید شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو

اگر بدن شما با کمبود ویتامین ها و مواد معدنی مواجه است و یا قصد تقویت سیستم ایمنی بدن خود را دارید؛ جهت حفظ سلامتی خود می توانید از شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو استفاده نمایید.

شما می توانید شربت ایموویت Immuvit سیمرغ دارو را از طریق وب سایت فروشگاهی دارومارکت با تخفیفات ویژه خریداری نمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *