پوست،مو و ناخن

هیرویت یک مکمل مناسب

مشکلات مو و دسته بندی آن ها

اگرچه بسیاری از افرادی که دارای مشکلات مو می باشند، از ریزش مو شکایت می کنند. ولی مشکلات مو فقط به ریزش مو محدود نمی شوند. در حال حاضر، بسیاری از مشکلات مو در انواع زیر به وجود می آیند.

 • ریزش موها

رایج ترین مشکلی که می توان برای موها ذکر کرد، مشکل ریزش موها است. ریزش موها در اثر کاهش کیفیت موها و یا نازک شدن آن ها رخ می دهد و می تواند منجر به کم حجم شدن موها گردد. متاسفانه، اکثر خانم ها در یک بازه زمانی مشخص با مشکل ریزش موها مواجه می شوند و به دنبال درمان این مشکل هستند.

 • نازک شدن موها

نازک شدن موها که در اثر نرسیدن مواد مغذی به فولیکول های مو رخ می دهد، می تواند عامل ایجاد کننده ریزش نیز باشد. نازک شدن موها تاثیر بسیار بدی بر روی زیبایی موها دارد و همین موضوع ایجاب می کند که افراد دارای این مشکل، از مکمل های تغذیه ای مناسب استفاده کنند.

 • چرب شدن موها

ترشح بیش از حد چربی از غدد چربی کف سر، یکی از مشکلاتی است که برای برخی از افراد پیش می آید. چربی موها می تواند باعث بسته شدن منافذ باز موها گردد و زیبایی موها را مختل کند. خود چربی بیش از حد مو، باعث ریزش موها نیز می گردد.

 • کم حجم شدن موها

کم حجم شدن موها از جمله مشکلاتی است که به خصوص در سنین بالا مشاهده می شود. این موضوع به دلیل نازک شدن موها و همچنین، ریزش موی شدید رخ می دهد.

عوامل ایجاد کننده ریزش مو و مشکلات دیگر موها

مشکلات ایجاد شده در موها مانند خشکی موها، ریزش موها، نازک شدن آن ها و … می توانند در اثر عوامل مختلفی به وجود بیایند. در بسیاری از موارد، لازم است که برای رفع این مشکلات، ابتدا عوامل ایجاد کننده مشکل شناسایی شود و سپس اقدام به رفع این مشکلات کرد.

در حال حاضر، عوامل مختلفی وجود دارند که باعث ایجاد ریزش مو و مشکلات مختلف می گردند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. البته به این موضوع توجه داشته باشید که بیشتر مشکلات مو ناشی از تغذیه نامناسب می باشند.

 • نداشتن تغذیه مناسب
 • عدم رعایت کردن بهداشت موها
 • عوامل ارثی
 • چرب شدن موها و عدم رفع چربی موها
 • عدم استفاده از شامپوهای مناسب
 • عدم مصرف شوینده ها و نرم کننده و ماسک های مناسب
 • خوابیدن با موهای خیس
 • مراقبت نکردن از موها

مکمل هیرویت؛ مکملی مناسب برای موها

در کنار تمامی مشکلاتی که برای موها وجود دارند، برخی از افراد به دنبال این هستند که با روش های مناسب این مشکلات را درمان نمایند. در حال حاضر، مکمل های مختلفی وجود دارند که برای بهبود سلامت موها مورد استفاده قرار می گیرند. ولی هیچ مکملی به اندازه مکمل هیرویت معروف نیست.

این مکمل حاوی ویتامین ها، مخمر، برخی از مواد معدنی مورد نیاز، اسیدهای آمینه و … می باشد. هر یک از ترکیبات موجود در این مکمل، به صورت تخصصی برای موها مورد استفاده قرار می گیرند؛ اما این ترکیبات برای بدن نیز مفید می باشند.

تاثیر مکمل هیرویت برای بهبود سلامت موها

مکمل هیرویت از جمله مکمل های تغذیه ای است که برای حفظ سلامت موها مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه این مکمل تمامی مواد مغذی که برای موها مورد نیاز می باشند را تامین می کند، برای رفع بسیاری از مشکلات مو مفید می باشد. در ادامه به برخی از مزیت های مصرف این مکمل اشاره می کنیم.

 • کاهش ریزش مو با این مکمل

در صورتی که عامل ایجاد کننده ریزش مو، عدم تغذیه مناسب افراد باشد، می توان با مکمل های تغذیه ای این مشکل را رفع کرد. در حال حاضر، هیرویت برای بهبود سلامت موها بسیار توصیه می شود. به خصوص اگر ریزش موی شدید داشته باشید.

این مکمل با داشتن زینک و آهن، ریزش موی ناشی از کم خونی و یا کمبود زینک را برطرف می کند و می تواند باعث بهبود شرایط موها گردد.

 • تقویت موها و افزایش ضخامت آن ها

ویتامین های گروه ب از جمله ویتامین های ضروری برای موها محسوب می شوند. این ویتامین ها باید به موها برسند تا ضخامت موها را افزایش دهند. در صورتی که ضخامت موها کاهش پیدا کند، ریزش مو نیز اتفاق می افتد. ولی با تقویت موها، ضخامت موها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

ویتامین های گروه ب و اسیدهای آمینه مختلف موجود در هیرویت، می توانند باعث افزایش ضخامت موها گردند.

 • پر حجم شدن موها با مصرف روزانه این مکمل

مصرف روزانه این مکمل باعث می شود که هم ریزش موها کنترل شود و هم اینکه ضخامت موها افزایش پیدا کند. این دو اتفاق با یکدیگر باعث افزایش حجم موها می شوند و زیبایی موها را نیز افزایش می دهند.

چرا هیرویت مکمل خوبی برای موها محسوب می شود؟

مکمل هیرویت تنها یکی از مکمل هایی است که تحت لیسانس کشورهای خارجی به تولید رسیده است و در کشور ایران به فروش می رود. مکمل های تغذیه ای دیگری هم وجود دارند که برای سلامت موها استفاده می شوند. اما هیچ یک از این مکمل ها به اندازه هیرویت موثر نیستند!

هیرویت به عنوان یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای است که انواع ترکیبات مورد نیاز مو را در خود دارد. این در حالی است که بسیاری از مکمل های تغذیه ای فقط دارای چندین نوع ترکیب می باشند. این مکمل با داشتن انواع ویتامین ها، مواد معدنی، مخمر، اسیدهای آمینه و … برای سلامت موها بسیار مفید می باشد.

در واقع، مکمل هیرویت یک مکمل همه کاره برای موها می باشد. به همین خاطر، همه افراد قادر به مصرف آن می باشند. برای اینکه با ویژگی های منحصر به فرد هیرویت آشنا شوید، در ادامه به ترکیبات مختلف این مکمل اشاره می کنیم.

 • آهن
 • روی
 • ویتامین های گروه ب از جمله ویتامین ب 1، ویتامین ب 2، ویتامین ب 6 و ویتامین ب 12
 • پابا
 • پودر ژلاتین هیدرولیز شده
 • بیوتین
 • کولین
 • لیستین

آیا این مکمل دارای عوارض جانبی خاصی هم می باشد؟

یکی از سوالاتی که برای افراد قبل از خرید مکمل هیرویت پیش می آید این است که این مکمل دارای عوارض جانبی خاصی می باشد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید به شما ذکر کنیم که خوشبختانه، عوارض جانبی خاصی ناشی از مصرف این مکمل تاکنون گزارش نشده است.

البته در مواردی که افراد به ترکیبات موجود در این مکمل حساسیت داشته باشند، احتمال بروز عوارض جانبی در اثر مصرف این مکمل وجود دارد که البته مواردی که شاهد ایجاد این مشکل می باشند، بسیار محدود می باشند. پس مکمل هیرویت عمدتا عوارض جانبی خاصی را به همراه خودش ایجاد نمی کند.

متاسفانه، یکی از مشکلات رایج در میان بزرگسالان و به ویژه خانم ها ریزش مو می باشد. ریختن موها آن ها با شدت زیاد، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. ولی موضوع حائز اهمیتی که وجود دارد این است که چگونه می توان ریزش مو و یا نازک شدن موها را برطرف کرد؟ در سال های اخیر با توجه به نیاز مردم برای رفع مشکلات مو، مکمل های تغذیه ای متنوعی برای کنترل ریزش مو به تولید رسیدند. یکی از بهترین این مکمل ها، مکمل هیرویت بوده است. این مکمل توانسته به عنوان یک مکمل تحت لیسانس انگلستان عمل کند و خواص بی شماری را به دنبال داشته باشد.

ولی شاید برای بسیاری از افراد این سوال مطرح شود که چرا هیرویت یک مکمل مناسب برای مو است؟ در پاسخ به این سوال قصد داریم بیشتر در رابطه با این مکمل و مزیت های آن صحبت کنیم. پس اگر قصد مصرف این مکمل را دارید

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم بیشتر در رابطه با خصوصیات و ویژگی های مکمل هیرویت برای مو صحبت کنیم. به دلیل تمامی این ویژگی ها است که این مکمل به یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای برای مو تبدیل شده است. لذا در صورتی که علاقه مند به مصرف مکمل های تخصصی برای مو می باشید، توصیه می کنیم که از این مکمل استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *