موارد علمی

جینسینگ و قوای جنسی

آیا واقعا مکمل جینسینگ در بهبود نعوظ موثر است؟

امروزه تبلیغات بسیار گسترده ای برای مصرف مکمل جینسینگ برای آقایان وجود دارد. ولی شاید برای بسیاری از آقایان این سوال مطرح شود که آیا واقعا این مکمل باعث بهبود نعوظ می شود؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که نتایج تحقیقات مختلف برای مصرف این گیاه متفاوت هستند.

برخی از نتایج نشان می دهند که مصرف این گیاه نقش بسیار موثری در بهبود روابط جنسی آقایان دارد و میل جنسی آقایان را افزایش می دهد. اما بر خلاف این تحقیقات، برخی از نتایج نشان می دهند که مصرف این گیاه باعث افزایش نعوظ می شود، اما نه به اندازه چشم گیر!

بنابراین، به نظر می رسد که گیاه جینسینگ هر چند کم و خفیف، می تواند باعث بهبود روابط جنسی آقایان شود. حال با توجه به خواص بی شماری که برای این گیاه وجود دارد، می توان برای بهره مندی از این خواص نیز از این گیاه فوق العاده استفاده کرد.

نحوه مصرف این مکمل برای بهبود مشکلات جنسی آقایان

مکمل جینسینگ دارای ترکیبات متنوعی است که برخی از آن ها نباید بیش از اندازه در بدن ذخیره شوند. به همین خاطر، مصرف بیش از حد این مکمل در طول روز توصیه نمی شود. طبق توصیه شرکت سازنده این محصول، بزرگسالان می توانند روزانه 2 بار از این مکمل استفاده کنند.

همچنین، توصیه می شود که به همراه این مکمل، از مقدار آب فراوان استفاده شود تا ترکیبات موجود در این مکمل، در بدن و کلیه ها انباشته نشوند.

گیاه جینسینگ و تاثیر آن در سلامتی بدن

گیاه جینسینگ یکی از انواع گیاهانی است که به منظور تامین سلامت عمومی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به خواص بی شماری که برای این گیاه وجود دارد، در حال حاضر طب های سنتی کشورهای مختلف از این گیاه استفاده می کنند.

گیاه جینسینگ، جزء گیاهانی است که به سختی و در مدت زمان زیادی رشد می کند. به همین خاطر به دست آوردن و مصرف آن، کار ساده ای نیست. اما فارغ از این موضوع، آن چیزی که این گیاه را حائز اهمیت کرده است، تاثیر آن در سلامتی است. در ادامه به برخی از مزیت ها  خواص گیاه جینسینگ برای بدن اشاره می کنیم.

 • بهبود عملکرد مغز
 • پیشگیری از پیری زودرس در بدن
 • کمک به تقویت انرژی در بدن
 • موثر در تامین انرژی مورد نیاز روزانه
 • کمک به تقویت قوای جنسی آقایان
 • کمک به درمان سردردهای شدید
 • کمک به کاهش کلسترول خون
 • کمک به تقویت عملکرد کلیه ها
 • دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی

تاثیر مصرف گیاه جینسینگ در افزایش قوای جنسی آقایان

همانطور که در این مقاله اشاره کردیم، گیاه جینسینگ دارای خواص بی شماری می باشد. به طوری که با مصرف این گیاه، می تواند شاهد بهبود عملکردهای مختلف ارگان های بدن بود. افزایش قوای جنسی آقایان با مصرف این گیاه، یکی از مزیت های این گیاه می باشد. لذا لازم است که افراد حتما برای تقویت قوای جنسی، از مکمل های حاوی جینسینگ استفاده کنند.

جینسینگ در طب های سنتی کشورهای مختلف، به عنوان تقویت کننده قوای جنسی و افزایش احتمال باروری شناخته می شود. این گیاه به صورت روزانه قابل مصرف است، اما نباید در مصرف آن نیز زیاده روی نمود. گیاه جینسینگ به دلیل دارا بودن خواص مختلف و آنتی اکسیدانی، می تواند از افت کیفیت رابطه های جنسی در اثر افزایش سن جلوگیری کند.

همچنین، این گیاه در افزایش انرژی نقش دارد. به همین خاطر، گیاه جینسینگ با تامین انرژی مورد نیاز آقایان، می تواند به آقایان کمک کند تا رابطه جنسی پر انرژی تری را تجربه کنند.

برخی از آقایان از مشکلات جنسی و کاهش کیفیت زندگی خودشان در اثر بی میلی جنسی شکایت دارند. به هر حال میل به انجام رابطه جنسی یک بخش مهم زندگی زناشویی است. ولی بسیاری از آقایان اختلالات جنسی مختلفی را تجربه می کنند و همین موضوع باعث ایجاد تاثیر در قوای جنسی آقایان می شود. برخی از مطالعات نشان می دهند که گیاه جینسینگ می تواند نقش موثری در بهبود قوای جنسی آقایان داشته باشد.

اما با این حال هنوز هم برخی از افراد در رابطه با مزیت های مصرف این گیاه برای آقایان شک و تردید دارند. در ادامه این مقاله قصد داریم برای راهنمایی بیشتر شما، تاثیر این گیاه بر روی افزایش قوای جنسی را ذکر کنیم. پس اگر شما هم نیاز به مصرف جینسینگ برای افزایش قوای جنسی و بهبود نعوظ دارید، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

مکمل ردجینسینگ؛ یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای حاوی جینسینگ

مصرف گیاه جینسینگ به صورت خام و بدون توجه به نیاز بدن، اصلا توصیه نمی شود. لازم است که افراد این گیاه را از طریق مکمل های تغذیه ای برای بدن خودشان تامین نمایند. مکمل ردجینسینگ یکی از بهترین مکمل هایی است که به منظور تامین این گیاه مورد استفاده قرار می گیرد.

این مکمل حاوی جینسینگ که یک ماده تقویت کننده قوای جنسی است، می باشد. با مصرف این مکمل، کم کم قوای جنسی آقایان به روز اول باز می گردد. آقایانی که انرژی کافی برای انجام رابطه جنسی ندارند، می توانند از این مکمل تغذیه ای استفاده کنند.

این مکمل علاوه بر داشتن این گیاه، حاوی ترکیبات مختلف دیگری از جمله ویتامین ها و مواد معدنی نیز می باشد. به همین خاطر، این مکمل در گروه مولتی ویتامین های آقایان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله ترکیبات موثر به کار رفته در مکمل ردجینسینگ، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • آهن
 • کروم
 • ید
 • ویتامین سی
 • اسید فولیک
 • ویتامین ب 12
 • سلنیوم
 • ویتامین ای
 • منگنز
 • ویتامین ای
 • کلسیم

نتیجه گیری

همه ما تا به حال نام جینسینگ به عنوان یک گیاه تقویت کننده قوای جنسی را شنیده ایم. خوشبختانه، این گیاه می تواند ضمن افزایش قوای جنسی آقایان، در تقویت سیستم ایمنی بدن، پیشگیری از پیری بدن و … نیز موثر باشد.

به همین خاطر، مکمل جینسینگ به عنوان یک مولتی ویتامین برای آقایان شناخته می شود و می تواند در بهبود سلامت جسمی و جنسی آقایان موثر باشد. در صورتی که دچار مشکلات جنسی شده اید و این موضوع باعث کاهش اعتماد به نفس شما شده است، می توانید از این گیاه استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *