پوست،مو و ناخن

شامپو موهای معمولی روزانه

شامپو موهای معمولی روزانه با داشتن اثر پاک کنندگی ملایم، برای مصرف روزانه موهای معمولی بسیار مناسب می باشد.

معمولا افراد برای کاهش مشکلات مو باید از یک شامپوی تخصصی استفاده کنند. ولی این شامپوهای تخصصی فقط برای یک مدت زمان کوتاه قابل استفاده می باشند و افراد نمی توانند هر روز از آن ها استفاده کنند. شامپو موهای معمولی روزانه، یکی از بهترین شامپوهایی است که برای مصرف روزانه مناسب می باشد. افرادی که باید از شامپوهای تخصصی برای رفع ریزش موی خودشان استفاده کنند، می توانند شامپو موهای معمولی روزانه دیپ سنس را به صورت روزانه مورد استفاده قرار دهند.

شامپو موهای معمولی روزانه از جمله شامپوهایی است که با کیفیت بالا و با ترکیبات گیاهی، نقش بسیار موثری در سلامت موها ایفا می کند. این شامپو برای افرادی که دارای موهای معمولی می باشند، مناسب است و می تواند هر روز مورد استفاده قرار گیرد، بدون اینکه آسیبی به موها وارد کند.

با شامپو موهای معمولی روزانه  بیشتر آشنا شویم

حتی اگر مشکل ریزش مو، شوره مو، نازک شدن تارهای مو را داشته باشیم و بخواهیم از شامپوهای تخصصی برای رفع این مشکلات استفاده کنیم، نباید از مصرف شامپوهای روزانه غافل شویم. در واقع، شامپوهای تخصصی به صورت روزانه قابل مصرف نمی باشند و معمولا هفته ای یک الی دو بار قابل مصرف هستند. ولی شامپوهای روزانه، با ترکیبات تمیز کننده ملایم تر، آسیبی به مو وارد نمی کنند و باعث محافظت از موها می شوند.

شامپو موهای معمولی روزانه  یکی از انواع شامپوهایی است که به عنوان یک شامپوی روزانه قابل مصرف می باشد. این شامپو برای موهای معمولی به تولید رسیده است. ترکیبات این شامپو، اثر پاک کنندگی ملایمی دارند. به همین خاطر، مصرف این شامپو باعث ایجاد خشکی بر روی موها نمی شود. از طرفی این شامپو با ترکیبات محافظت کننده ای که دارد، از خشکی و زبری بیش از حد موها نیز جلوگیری خواهد کرد.

شامپو موهای معمولی روزانه می تواند در کنار شامپوهای تخصصی که باید هفته ای، 1 الی 2 بار مورد استفاده قرار گیرند، استفاده شود. این شامپو اگرچه به صورت روزانه قابل مصرف می باشد، ولی دارای ترکیبات مفیدی است که برای موها فواید زیادی دارند.

این شامپو حاوی روغن خاصی به نام روغن آملا می باشد. این روغن سرشار از ویتامین سی می باشد. ویتامین سی به عنوان یک آنتی اکسیدان، نقش بسیار موثری در محافظت از موها دارد و از بروز برخی از مشکلات جلوگیری می کند. مصرف ویتامین سی باعث کاهش برخی از بیماری های ناشی از مو می شود. ویتامین سی در محافظت از موها نقش بسیار موثری را دارد. این روغن با داشتن ویتامین سی، باعث رطوبت رسانی به موها شده و از خشکی موها در اثر استحمام جلوگیری می کند. به همین خاطر مصرف این شامپو به افرادی که پس از استحمام با مشکل خشکی مو مواجه می شوند، توصیه می شود.

شامپو موهای معمولی روزانه حاوی عصاره بابونه می باشد. گیاه بابونه به عنوان یک ضد التهاب و ضد حساسیت شناخته می شود که خواص زیادی برای پوست و مو دارد. مصرف گیاه بابونه برای کاهش ریزش مو و مشکلات ناشی از شوره مو بسیار توصیه می شود. افرادی که دارای پوست حساسی هستند، با مصرف بابونه معمولا حساسیت پوستشان کاهش پیدا می کند. این شامپو با داشتن عصاره بابونه حتی برای موهای حساس نیز مناسب می باشد.

ترکیبات دیگر به کار رفته در شامپو موهای معمولی روزانه دیپ سنس، باعث محافظت از موها می گردند. همچنین، این شامپو به خوبی تمامی آلودگی های ایجاد شده بر روی موها را پاک می کند و از بروز خشکی مو، شکنندگی موها و .. جلوگیری می کند.

شامپو موهای معمولی روزانه  ساخت کشور ایران می باشد. این شامپو در لابراتوار دکتر اخوی به سفارش برند سی گل به تولید رسیده است. هر یک از بسته بندی های این محصول حاوی 200 میلی لیتر شامپو می باشند که به صورت روزانه قابل مصرف هستند. این شامپو هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است.

ویژگی های شامپو موهای معمولی روزانه 

مصرف روزانه شامپو می تواند برای موها مضر باشد. مخصوصا اگر شامپوها دارای ترکیبات قوی و اثر پاک کنندگی بسیار قوی باشند. شامپو موهای معمولی روزانه یکی از انواع شامپوهای خاص است که بدون ایجاد حساسیت بر روی موها، قابل استفاده می باشد. این شامپو به صورت روزانه قابل مصرف است و دارای ترکیبات پاک کنندگی ملایم می باشد.

مصرف شامپو موهای معمولی روزانه  برای رفع خشکی موها نیز موثر می باشد. این شامپو می تواند با مرطوب کردن موها، از شکنندگی آن ها جلوگیری کند و از بروز ریزش مو نیز پیشگیری کند. این شامپو تداخل خاصی با دیگر شامپوهای تخصصی ایجاد نمی کند و می توان به همراه آن ها مصرف گردد. از جمله خواصی که برای این شامپو وجود دارند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. دارای خاصیت پاک کنندگی ملایم
 2. مناسب مصرف روزانه برای آقایان و خانم ها
 3. کمک به حفظ رطوبت مورد نیاز موها
 4. بدون ایجاد خشکی بر روی موها بعد از استحمام
 5. کمک به بهبود حالت پذیری و شانه پذیری موها
 6. تقویت درخشندگی موها و زیبایی آن

نکاتی درباره استفاده از شامپو موهای معمولی روزانه 

شامپو موهای معمولی روزانه  به عنوان یک شامپوی خاص برای موهای معمولی و به صورت روزانه قابل مصرف است. این شامپو می بایست با رعایت نکات زیر مورد استفاده قرار گیرد.

 • تداخلات دارویی: از سوی شرکت سازنده این محصول، تداخل دارویی خاصی برای مصرف شامپو موهای معمولی روزانه دیپ سنس تعیین نشده است. لذا می توانید این شامپو را در کنار شامپوهای تخصصی (برای رفع ریزش مو، شوره مو و …) استفاده کنید.
 • بازه سنی مصرف: شامپو موهای معمولی روزانه دیپ سنس برای بازه سنی بزرگسال قابل مصرف می باشد. بهتر است افراد زیر 18 یا 12 سال، با پزشک داروساز برای مصرف این شامپو مشورت کنند.
 • منع مصرف: قبل از مصرف این محصول، ترکیبات آن را مشاهده کنید. در صورتی که به هر یک از ترکیبات به کار رفته در شامپو موهای معمولی روزانه حساسیت دارید، از مصرف این محصول خودداری کنید.

این شامپو برای موهای معمولی مناسب می باشد. افرادی که دارای موهای خشک و یا چرب می باشند، از مصرف این شامپو خودداری کنند.

 • مصرف در مادران باردار و شیرده: زنان باردار و شیرده برای مصرف شامپو موهای معمولی روزانه دیپ سنس با پزشک مشورت کنند.
 • عوارض جانبی دارو: در صورت نداشتن حساسیت به ترکیبات به کار رفته در این شامپو، احتمال بروز عوارض جانبی نادر است. ولی در صورتی که افراد به ترکیبات به کار رفته در این شامپو حساسیت داشته باشند، احتمال بروز خارش، قرمزی و تورم پوست سر وجود دارد.

شیوه مصرف

 • شامپو موهای معمولی روزانه  باید بر روی موهای مرطوب استفاده شود. پس از استفاده از این شامپو، آن را مقداری بر روی موها ماساژ دهید و در نهایت پس از گذشت 3 الی 4 دقیقه، موها را آبکشی نمایید.

 

 

نتیجه گیری

شامپو موهای معمولی روزانه  یک شامپوی مناسب برای مصرف روزانه است. این شامپو حاوی ویتامین سی بوده و از پیر شدن موها و آسیب به آن ها جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *