پوست،مو و ناخن

هیرویت و تاثیر آن بر مو

بررسی ترکیبات موجود در هیرویت و تاثیر این ترکیبات در موها

همانطور که مشخص شد، مکمل هیرویت دارای فواید بسیار زیادی برای موها می باشد. تمامی این فواید مربوط به ترکیبات موجود در این مکمل می باشند که در ادامه به برخی از این ترکیبات و تاثیر آن ها اشاره می کنیم.

 • مخمر

مخمر از جمله ترکیبات موثری است که در هیرویت به کار رفته و خواص بی شماری دارد. مخمر غنی از ویتامین ها و مواد معدنی مختلف مانند سلنیوم و آهن است. مخمر می تواند برای بهبود شرایط جسمی و پیشگیری از مشکلات چربی و خشکی موها مورد استفاده قرار گیرد. مخمر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از بیماری های مختلف نیز می شود.

 • زینک

زینک به عنوان یک ماده معدنی ضروری برای رشد موها شناخته می شود که خواص بی شماری دارد. کمبود زینک باعث کاهش رشد موها شده و ریزش موی شدید را در پی دارد. از این رو این مکمل با داشتن زینک می تواند باعث بهبود رشد موها گردد و از ریزش مو جلوگیری کند.

 • آهن

آهن یک ماده معدنی محسوب می شود که نقش موثری در بهبود خونرسانی به کف سر دارد. در صورتی که میزان آهن در بدن کاهش پیدا کند، خونرسانی به کف سر نیز کاهش پیدا خواهد کرد. کم خونی ناشی از فقر آهن یکی از عوامل ایجاد کننده ریزش مو است که هیرویت به واسطه داشتن آهن، این مشکل را نیز برطرف خواهد کرد.

 • ال سیستئین

ال سیستئین از جمله اسیدهای آمینه ای است که برای تشکیل تارهای مو بسیار موثر است. این اسید آمینه باعث افزایش ضخامت موها می گردد.

نحوه مصرف این مکمل برای رسیدن به بیشترین اثربخشی این محصول چگونه است؟

نحوه استفاده از مکمل هیرویت برای بهبود شرایط موها و جلوگیری از ریزش مو بسیار حائز اهمیت است. برای اینکه اثربخشی خوبی از مکمل هیرویت مشاهده کنید، می بایست این مکمل را به صورت روزانه و در یک مدت زمان مشخص مصرف کنید.

مصرف روزانه 1 عدد قرص هیرویت برای پیشگیری از مشکلات مو و یا درمان این مشکلات توصیه می شود. افرادی که نیاز به مصرف بیش از 1 عدد قرص هیرویت در روز دارند، بهتر است با پزشک مشورت کنند و سپس از این محصول استفاده نمایند.

نتیجه گیری

با توجه به اینکه مکمل هیرویت از جمله مکمل های عالی برای بهبود شرایط موها محسوب می گردد و بسیار معروف است؛ برخی از افراد تصور می کنند که تاثیر و نتیجه این مکمل فقط یک تبلیغ است. اما واقعیت این است که این مکمل در سال های اخیر امتحان خود را پس داده و جزء بهترین مکمل های تغذیه ای است که به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که دارای مشکلات مربوط به مو می باشید و می خواهید از طریق مصرف یک مکمل تغذیه ای، این مشکلات را برطرف کنید، ما به شما مکمل هیرویت را پیشنهاد می کنیم.

راه و روش های موثر برای رفع این مشکلات

همانطور که در این مقاله ذکر کردیم راه و روش های مختلفی وجود دارند که می توانند برای درمان مشکلات مو مورد استفاده قرار گیرند. اکثر مشکلات مو ناشی از تغذیه نامناسب ما می باشند. در حال حاضر بسیاری از مردم از مواد غذایی بی کیفیت استفاده می کنند و ویتامین ها و مواد معدنی مناسب را به بدن خودشان نمی رسانند.

به همین خاطر، یکی از بهترین روش ها برای درمان مشکلات مو استفاده از مکمل های تغذیه ای مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مناسب می باشد. در حال حاضر، مکمل های تغذیه ای مختلفی برای تامین این ویتامین ها و مواد مغذی وجود دارند که در کشور ایران به تولید رسیده اند و کیفیت خوبی دارند.

مکمل هیرویت؛ بهترین مکمل برای رفع مشکلات مو

مکمل هیرویت یکی از انواع مکمل های تغذیه ای است که برای رفع مشکلات مو مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل نقش موثری در کاهش ریزش مو و هر یک از مشکلات موها دارد. در حال حاضر، بسیاری از مردم ایران برای کاهش مشکلات موهای خودشان از این مکمل استفاده می کنند و شاهد کاهش ریزش مو می باشند.

مکمل هیرویت می تواند برای کاهش ریزش مو و بهبود رشد موها مورد استفاده قرار گیرد. این مکمل خواص زیر را برای موها به دنبال دارد.

 • کمک به کاهش ریزش مو
 • موثر در افزایش ضخامت موهای نازک شده
 • کمک به افزایش کیفیت موها
 • بهبود حالت گیری موها
 • کمک به کاهش چربی و یا خشکی موها
 • موثر در افزایش حجم موها
 • کمک به بهبود سلامت موها به ویژه در سنین بالا
 • حفظ شفافیت و زیبایی موها

مشکلاتی که برای موها رخ می دهند را بشناسیم …

تقریبا هیچ فردی را نمی توان مشاهده کرد که از ریزش و مشکلاتی که برای موهای آن رخ داده اند، شکایت نکند! متاسفانه، مشکلات مو می توانند بسیار شایع باشند و عوارض زیادی را به همراه داشته باشند. به همین خاطر، لازم است که افراد قبل از اینکه به دنبال درمان مشکلات موی خودشان باشند، به دنبال تشخیص مشکلات مو باشند. در ادامه انواع مشکلاتی که می توانند برای موها رخ دهند را ذکر می کنیم.

 • چربی یا خشکی موها

بسیاری از افراد یا دارای موهای خیلی خشکی هستند و یا موهای چربی دارند. چربی موها باعث ریزش موی بیش از حد و نازک شدن موها می گردد. خشکی موها نیز عامل تشدید کننده موخوره هستند.

 • بسته شدن منافذ باز پوست کف سر و مسدود شدن راه تغذیه فولیکول های مو

منافذ باز پوست کف سر با ترشح چربی بیش از حد در کف سر مسدود می شوند و تغذیه فولیکول های مو مختل خواهند شد.

 • نازک شدن موها از ناحیه ریشه

نازک شدن موها از ناحیه ریشه یکی از مشکلات شایع مو است که متاسفانه بسیاری از افراد با این مشکل درگیر هستند.

 • ریزش موها و طاس شدن کف سر

طاسی کف سر یکی دیگر از مشکلاتی است که در اثر ریزش مو رخ می دهد. در صورتی که ریزش مو شدید شود، طاسی کف سر با شدت بیشتری اتفاق می افتد و عوارض زیادی را به همراه دارد.

 • موخوره شدن تارهای مو

چند شاخه شدن تارهای مو به ویژه از ناحیه ساقه، از مشکلات شایع موها می باشد. معمولا این مشکل با خشکی موها تشدید می شود.

 • کدر شدن موها

کدر شدن موها و از دست رفتن شفافیت موها از مشکلاتی است که در اثر چربی بیش از حد موها و یا تغذیه نامناسب موها رخ می دهد.

 • حالت نگرفتن موها

حالت نگرفتن موها از جمله مشکلاتی است که در اثر خشکی موها و یا چربی بیش از حد آن ها رخ می دهد. با کمک روش های درمانی موثر می توان این مشکل را برطرف کرد.

 • کم حجم شدن موها

کم حجم شدن موها در اثر ریزش بیش از حد موها رخ می دهد. در صورتی که به سلامت موهای خودتان اهمیت می دهید، می توانید با کنترل ریزش موها با کم حجم شدن موهای خود مبارزه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *